Przyjmiemy Twój samochód i wykonamy przegląd techniczny lub inne konieczne czynności usprawniające. Trafna weryfikacja usterki to podstawa do precyzyjnej wyceny kosztu naprawy. W nowszych pojazdach zdiagnozowanie usterki bez użycia urządzenia diagnostycznego jest niemożliwe. Samochód jest jak ludzki organizm – odkładanie kontroli usterek w czasie może pociągnąć za sobą poważne naprawy.

W naszej ofercie znajduje się diagnostyka komputerowa silników, układów ABS, układów wtryskowych oraz wtrysku benzyny. Oferujemy również naprawy elektroniki, silników, skrzyń biegów, regulacje geometrii zawieszenia oraz naprawy powypadkowe. Nasze zaawansowane urządzenia diagnostyczne umożliwiają nam szybkie i precyzyjne wykrycie wszelkich usterek, co pozwala na ich skuteczne usunięcie.

Nieprawidłowa eksploatacja oraz wydłużanie okresów między przeglądami są najczęstszymi powodami problemów z działaniem silnika. Często zdarza się, że usterka dotyczy jednego z podzespołów, który można wymienić, zanim spowoduje większe uszkodzenia. Długo nienaprawiane usterki podzespołów mogą prowadzić do awarii połączonych z nimi części silnika, co wraz z przejechanymi kilometrami może generować coraz większe koszty napraw.

Naprawy

Blacharstwo

Lakiernictwo

Diagnostyka

Badania techniczne

Nasza firma jest przygotowana, aby szybko i sprawnie przeprowadzić niezbędne aktualizacje i naprawy. Dbamy o to, aby Twoje auto było zawsze w pełni sprawne i gotowe do jazdy, minimalizując ryzyko poważnych awarii. Skorzystaj z naszych usług, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

MECHANIKA POJAZDOWA

WYBIERZ NAJLEPSZYCH - AUTO JASIAK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowoczesnej usługi diagnostyki komputerowej samochodów. W AUTO JASIAK jesteśmy gotowi, aby zadbać o Twoje auto, wykorzystując zaawansowane technologie i naszą wiedzę, aby zdiagnozować i naprawić wszelkie usterki. Nie czekaj, aż drobna usterka przerodzi się w poważny problem. Umów się na diagnostykę komputerową już dziś i ciesz się bezpieczną oraz komfortową jazdą.