DLACZEGO WARTO ZLECIĆ NAM NAPRAWĘ ?

Wygoda i jakość napraw to najważniejsze priorytety. Aby zapewnić maksymalną wygodę naszym Klientom współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (w rozliczeniu bezgotówkowym). Stłuczki, wgniecenia, zarysowania i obtarcia to typy uszkodzeń, z którymi kierowcy mają do czynienia praktycznie na co dzień. 

Do kolizji, tych większych i mniejszych dochodzi w różnych sytuacjach – na sklepowych parkingach, skrzyżowaniach, w korkach i wielu innych. Każda taka awaria dla właściciela samochodu oznacza konieczność zmiany planów, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Klientom serwisów zależy więc na szybkiej, fachowej i rzetelnej obsłudze. Odpowiadamy na te potrzeby. 

W przypadku likwidacji szkód komunikacyjnych oferujemy usługi w najwyższym standardzie. Możesz być pewien, że nasi specjaliści zatroszczą się o szereg istotnych dla Ciebie kwestii takich jak :

– naprawy powypadkowe samochodów,

– naprawy bezgotówkowe we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi,

– wynajem pojazdów zastępczych na czas naprawy,

– reprezentowanie klienta u ubezpieczyciela,

– pomoc przy holowaniu auta do warsztatu,

– gwarancja na wykonywane usługi.

Previous slide
Next slide

Jak wygląda cały proces likwidacji uszkodzeń? Pierwszym etapem jest oczywiście zgłoszenie szkody przez poszkodowanego. Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się z naszym serwisem, telefonicznie lub mailowo. Zależy nam przede wszystkim na komforcie naszych klientów, dlatego od samego początku pomagamy im przebrnąć przez wszystkie kwestie formalne. Nasz konsultant asystuje przy wypełnieniu niezbędnych dokumentów oraz zgłoszeniu szkód do towarzystwa ubezpieczeniowego. Szacowanie szkód może odbyć się w serwisie lub poza nim – zalecamy jednak wizytę w warsztacie. W niektórych przypadkach określenie zakresu naprawy wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, do których mobilny rzeczoznawcy nie mają dostępu. Przystępując do naprawy, dużą wagę przywiązujemy do technologii stosowanej przez daną markę. Nie bagatelizujemy nawet najmniejszych uszkodzeń, a wszelkie działania opieramy o specjalistyczną diagnostykę przy użyciu nowoczesnych narzędzi.