Firma „JASIAK” ,której założycielem był Stanisław Jasiak Jasiak związany z rzemiosłem samochodowym od 1967 r. Obecnie prowadzona jest przez syna Bogusława Jasiaka ,który kontynuuje tradycję rodzinną.

Firma wykonuje prace w zakresie mechaniki, blacharstwa, lakiernictwa pojazdowego, prowadzi Podstawową Stację Kontroli Pojazdów, sklep części zamiennych Moto – Centrum, import – export, pomoc drogową.

Prawidłowo zbudowany wizerunek firmy oraz jej tożsamość przyczyniają się do osiągnięcia wielu sukcesów rynkowych.

Przy użyciu właściwych technik tworzenia wizerunku, firma jest w regionie postrzegana jako sprawdzony usługodawca, handlowiec i dobry partner dla wielu innych firm o podobnej strukturze działania.

1967

1967

Początek działalności

1992

1992

Właściciel dokonał‚ zakupu urządzeń„ – kabiny lakierniczej

1994

1994

Zakupiono system pomiarowy – rama pomiarową. Urządzenia te posiadały wysokie walory techniczne, a ich zastosowanie pozwoliło firmie na skrócenie czasu pracy i ewidentnie poprawiło jakość usług.

2003

2003

W związku ze śmiercią założyciela p. Stanisława Jasiaka w roku 2003 cała działalność została przejęta przez obecną firmę Jasiak i syna – Bogusława Jasiaka.

Poszerzyła ona swą działalność o stację™ Kontroli Pojazdów, prowadzi nadal ten sam zakres usług, szkoli uczniów, a klienci wciąż doceniają nasze doświadczenie, fachowość i zdobyte zaufanie od  początku działalności. Dziś można mówić, iż obecna firma jest firmą pokoleniową.

Obecnie

Obecnie

Firma JASIAK, jako firma działająca w branży samochodowej, wykorzystuje w swojej pracy wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt i urządzenia. Obecnie firma wykorzystuje w pełni dostępne zasoby zarówno ludzkie jak i techniczne. W związku z powiększeniem grona odbiorców oraz wraz z potrzebami inwestycyjnymi firmy, konieczne jest stworzenie warunków pozwalających na zwiększenie wydajności, jakości oraz podjęcie współpracy z nowymi klientami. W Polsce działa szereg firm w branży mechaniki i diagnostyki samochodowej, rosnąca wciąż  konkurencja wymusza do ciągłego podnoszenia standardu oferowanych usług oraz unowocześnienie stosowanych technologii.

Zdjęcia