Coroczne, okresowe badania techniczne mogą być wykonywane wyłącznie w upoważnionych Stacjach Kontroli Pojazdów. Takim miejscem jest właśnie AUTO JASIAK. W obiekcie mieści się Stacja Kontroli Pojazdów wyposażona  w certyfikowane urządzenia diagnostyczne firmy Maha. Produkty te są w światowej czołówce linii diagnostycznych. Oferujemy odpowiednie podejście do przeglądów technicznych, a także niewygórowane ceny. Zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów, która mieści się przy dogodnym szlaku komunikacyjnym. Umów się na przegląd rejestracyjny telefoniczne: 62 78 227 36.W naszej poczekalni czeka na Ciebie pyszna kawa oraz upominek.

W trosce o komfort naszych klientów w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju  związaną z COVID-19 , będziemy wykonywać w ramach badania technicznego – OZONOWANIE , aby korzystanie z samochodu po wizycie w AUTO JASIAK było w 100% bezpieczne .

Nasze nowe urządzenie do dezynfekcji pojazdów – będzie świeżym spojrzeniem na ozonowanie pojazdów, różniące się od klasycznych urządzeń dostępnych na rynku. Wyróżnia się w pełni zautomatyzowanym procesem pracy, czujnikami ozonu, temperatury i wilgotności, filtrem HEPA H13.

Stacja Kontroli Pojazdów Auto Jasiak świadczy usługi w zakresie przeglądów rejestracyjnych i badań technicznych w poniżej wymienionych pojazdach :

A – motocykle i motorowery,

B – pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t,

T – ciągniki rolnicze,

c – pojazdów przystosowanych do zasilania gazem,

d – pojazdów związanych z pierwszym badaniem technicznym pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą lub pojazdów nowego typu wyprodukowanych lub importowanych w ilości jednej sztuki rocznie,

e – pojazdów skierowanych na badania techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, o ile wymagają specjalistycznego badania określonego w przepisach w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach, oraz pojazdów, w których dokonano zmian, o których mowa w art. 81 ust. 8 pkt 2 ustawy,

h – umieszczanie w pojazdach cech identyfikacyjnych oraz wykonywanie i umieszczanie tabliczek zastępczych.

 

Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja kontroli pojazdów działa na podstawie zezwolenia Starosty Kępińskiego Nr 5/04 z dnia 07.12.2004 r. Posiadamy certyfikat Instytutu Transportu Drogowego w Warszawie nr 2536/ITS z 14.10.2003 r.